trwa inicjalizacja, prosze czekac...
monitoring pozycji

Pierwszy nasz turniej w rozgrywkach dekanalnych rozegraliśmy 06.04.2013 we Wielu (na hali) i odrazu wygraliśmy w dwóch kategoriach podstawówka i gimnazjum i awansowaliśmy do drugiej fazy rozgrywek rejonowych rozgrywanych w Chojnicach (na boisku ''orlik'')  tam spotkaliśmy się w dwóch kategoriach z Fatimą Chojnice no i niestety  okazali się lepsi od nas , jak na debiut to i tak był fantastyczny wynik . Następny sezon rozgrywek dekanalnych we Wielu (na hali) podstawówka rozgrywała 07.12.2013 i zajęła pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie wygrywając w finale 6:1 tydzień puźniej 14.12.2013 swoje mecze rozgrywały gimnazjum i po raz pierwszy wystawiliśmy skład w ponadgimnazjum . Gimnazjum również wygrało bezkonkurencyjnie 5:0 w finale . Ponad Gimnazjum wypadło troszkę słabiej zajmując 3 miejsce . 22.02.2014 odbyła się druga faza rozgrywek w Malachinie podstawówka zajęła drugie miejsce ulegając drużynie z Chojnic Ducha Świętego . Gimnazjum również zajęło drugie miejsce ulegając Fatimie Chojnice . I w końcu nadszedł ten najważniejszy turniej w historii naszej drużyny Wronki 09-11.05.2014 Turniej o Puchar O.Prowinicjała z całej Polski klasztorów i wielka praca treningi nie poszły na marne mała wioska Orlik rozbiła wielkie miasta i zgarneła dwa pierwsze miejsca podstawówka oraz gimnazjum i starsi ZDOBYŁA DWA PUCHARY I ZŁOTE MEDALE . 14 Czerwca 2014 roku Kolejny ogólnopolski Turniej im.ks Jana Berthiera w Kazimierzu Biskupim znów fantastyczny wynik podstawówka zajmuję 2 miejsce i zdobywa srebrne medale ulegając w finale w karnych ! a Gimnazjum i starsi zajmują pierwsze miejsce zdobywając złote medale kolejny niesamowity wynik ! . Halówka : 15.11.2014 Turniej Dekanalny Wiele Gimnazjum awans do okręgówki pierwsze miejsce ! Podstawówka odpada zajmując trzecie miejsce . Tydzień puźniej 22.11.2014 rywalizowało ponad gimnazjum i również bez większych problemów wygrało ze wszystkimi i awansowało do okręgówki . Następnie Gimnazjum odpadło z okręgówki a ponadgimnazjum awansowało na poziom diecezjalny do Pelplina tam niestety musieliśmy uznać wyższość rywali i się nie udało . 8-10 maja 2015 Drugi turniej o Puchar Ojca Prowincjała OFM we Wronkach na poziomie całej Prowincji  wygrywamy bezkonkurencyjnie podstawówka oraz gimnazjum i starsi złota . 30 Maja 2015 Turniej Im.KS.J.Berhiera w Kazimierzu Biskupim prestiżowy turniej w którym wystąpiło rekordowo w sumie 26 drużyn licząc podstawówkę oraz gimnazjum i starsi dzięki wielkiej walce , wierze oraz determinacji podstawówka zgarnia złoto po finale ze Ślesinem wygrywając 3:1 a gimnazjum i starsi jeszcze w dramatyczniejszych okolicznościach bo aż po rzutach karnych wygrywają także ze Śleśinem w meczu (1:1) w karnych 4:3 !!! I euforia po niesamowitej walce bronimy mistrzostwa w kategorii gimnazjum i starsi sprzed roku a podstawówka zamiast srebra zdobywa złoto .

Najważniejsze sukcesy :

 

09-11.05.2014 - Wronki Mistrzostwo Prowincji klasztorów w dwóch kategoriach : podstawówka oraz gimnazjum i starsi !

 

14.06.2014 - Kazimierz Biskupi ogólnopolski Turniej im.Ks Jana Berthiera - podstawówka 2 miejsce . gimnazjum i starsi 1 miejsce !


21.03.2015 - Mistrzostwa Polski - dotarcie ponadgimazjum do szczebla diecezjalnego .


8-10.05.2015 Wronki Mistrzostwo Prowincji klasztorów w dwóch kategoriach : podstawówka oraz gimnazjum i starsi !


30.05.2015 - Kazimierz Biskupi ogólnopolski Turniej im.Ks Jana Berhiera - podstawówka oraz gimnazjum i starsi 1 MIEJSCE !